+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Pobyty Třeboň

Mapa

Lázeňský pobyt na 7 dní

Hotel Zlatá hvězda

Lázeňský balíček na 7 dní je vhodný pro všechny věkové kategorie. Vyvážený mix procedur v průběhu týdenního pobytu bude relaxací pro Vaše tělo i mysl. Součástí jsou také vstupy do bazénu třeboňských lázní. Máte se vskutku na co těšit!

  • 7 dní
  • 6 nocí
  • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

Velmi dobré
dle 512 hodnocení

87%
od 17 380 Kč
Zobrazit detaily

Romantický pobyt

Hotel Zlatá hvězda

Romantický pobyt je ideálním pobytem pro zamilované páry. Třídenní pobyt se snídaní obsahuje příjemné relaxační procedury, večeři při svíčkách a ubytování v pokoji kategorie De Luxe. Zveme Vás oba srdečně do Třeboně!

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je snídaně v ceně

Velmi dobré
dle 512 hodnocení

87%
od 7 000 Kč
Zobrazit detaily

Dámská jízda

Hotel Zlatá hvězda

Dopřejte sobě a své nejbližší ženě - mamince, dceři, sestře, babičce, kamarádce, přítelkyni, apod. - tři dny plné pohody a relaxace v krásném hotelu Zlatá hvězda v Třeboni. Užijete si společné chvíle k nezaplacení! Zažijete pravou dámskou jízdu.

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je snídaně v ceně

Velmi dobré
dle 512 hodnocení

87%
od 5 162 Kč
Zobrazit detaily
Třeboň - pobyty v Třeboni

Třeboň - pobyty v Třeboni

Třeboň je nejenom ráj rybářů, ale především je to příjemné lázeňské město s poklidnou atmosférou, kde si vaši dovolenou na 100 % užijete. Lázeňské pobyty v Třeboni jsou mimořádně populární. Třeboň využívají slatinu, která se těží přímo na třeboňských blatech. Její účinky jsou známé již po staletí a při pobytu v Třeboni si je na vlastní kůži můžete vyzkoušet také. Kromě lázeňství má v Třeboni dlouhou historii i rybníkářství. Na hráz jednoho z největších rybníků u nás, rybníka Svět, to z centra budete mít jen pár kroků. Po jeho březích vede i oblíbená cyklostezky, kterou zvládnou na kole hravě děti i dospělí. Třeboňská pánev vyniká rovinatým terénem, a proto je cyklodovolená v Třeboni skvělou volbou pro návštěvníky všech věkových skupin. Ubytování v Třeboni nabízejí jak hotely, tak penziony. Luxus si užijete, pokud se v Třeboni ubytujete poblíž Masarykova náměstí s renesančními a barokními domy. Za návštěvu stojí rozhodně i třeboňský zámek a hrobka rodu Schwarzenbergů, kteří zde měli jedno ze svých sídel. 

Další města v okolí