Rodinný pobytový balíček

Penzion Lion

Vezměte Vaši rodinu a dopřejte si pobyt na čerstvém horském vzduchu a využijte výhodné slevové nabídky pro rodiny s dětmi. Pro Vaše ratolesti jsme pořídili krásné nové hřiště, kde si užijí spoustu zábavy. Kousek od nás se nachází oblíbená herní krajina Pecka, kterou můžete navštívit zdarma. Bude se líbit dětem i dospělým.

89%

Velmi dobré
dle 8 hodnocení

  • 5 dní
  • 4 noci
  • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

Cena za osobu / pobyt

od 4 995 Kč

Pro získání přesné ceny ubytovaní zadejte datum příjezdu/odjezdu a počet osob/pokojů

Romantický wellness pobyt pro dva

Penzion Topas

Romantický wellness pobyt pro dva obsahuje ubytování na dvě noci ve dvojlůžkovém pokoji se snídaní. V rámci tohoto balíčku můžete využít navíc hodinový pobyt v sauně a láhev šampaňského na pokoj zdarma.

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je snídaně v ceně

Cena za osobu / pobyt

od 2 000 Kč 2 450 Kč

Pro získání přesné ceny ubytovaní zadejte datum příjezdu/odjezdu a počet osob/pokojů
Pec pod Sněžkou - dovolená a pobyty

Pec pod Sněžkou - dovolená a pobyty

Pec pod Sněžkou přitahuje turisty díky tomu, že je skvělým místem, odkud začít výšlap na nejvyšší českou horu Sněžku. Pro usnadnění cesty je možné využít lanovku, ale opravdoví srdcaři si cestu až na vrchol vyšlápnou po svých. Z centra Pece pod Sněžkou tam svižnou chůzí dorazíte přibližně za hodinu a půl. V Peci pod Sněžkou si užijete zejména v zimním období. Najdete zde mnoho běžkařských tratí různých obtížností a napojit se v Peci můžete i na Krkonošskou magistrálu, která měří 71 km a provede vás nejznámějšími místy celého pohoří. Příznivci sjezdového lyžování si zase užijí pobyt v Peci pod Sněžkou s návštěvou SkiResortu Černá Hora - Pec. V areálu, který patří k největším lyžařským areálů v celé republice, najdete 44 km sjezdovek různých obtížností. Ubytování v Peci pod Sněžkou je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro pobyt s partou přátel. Hotely a ubytovací zařízení v Peci pod Sněžkou nabízejí perfektní zázemí pro báječnou dovolenou. Užijte si dovolenou v Peci pod Sněžkou.

Další města v okolí