+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Pobyty okres Havlíčkův Brod

Mapa

Pobyt pro dva na tři dny s penzí a senzačním degustačním menu

Penzion a hostinec U České koruny

Pobyt v krásném prostředí rodinného penzionu U Hašků, kde napsal jejich dědeček druhou , třetí a čtvrtou část osudů dobrého vojáka Švejka... Malebná Vysočina Vás určitě okouzlí i mohutný hrad Lipnice, pod který se penzion nachází...Vynikající pokrmy z naší kuchyně a mistrovské degustační menu , které vaří sám pravnuk Jaroslava Haška...Dorazíte k nám a ochutnáte třeba Hašův hovězí guláš s tradičními bramboráčky a spoustu domácích specialit...k tomu všemu můžete zapít našim ležákem.. Těšíme se na Vás...Haškovi

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je stravovací balíček v ceně

Velmi dobré
dle 46 hodnocení

88%
od 2 999 Kč
Zobrazit detaily

Podzimní lenošení

Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE

S příchodem podzimu se dny pomalu krátí, sluníčko ztrácí na síle a příroda se halí do teplých barevných tónů. Nastává čas odpočinku, dlouhých procházek a pouštění draků. Právě pro Vás jsme připravili balíček „Podzimní lenošení“. Přijďte na zámek Chateau Herálec v tento kouzelný čas si jen tak zalenošit a zapomenout na starosti každodenního života. Nechte se pomalu unášet na vlnách naprostého uvolnění v našem zámeckém Wellness & Spa by L´Occitane a načerpejte ztracenou sílu při toulkách krásnou Vysočinskou přírodou, kde paleta barev je na každém Vašem kroku.

  • 4 dny
  • 3 noci
  • Pro vybraný termín je snídaně v ceně

Perfektní
dle 32 hodnocení

95%
od 14 950 Kč
Zobrazit detaily

Zimní lenošení

Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE

Zima je tady, začíná padat sníh, mráz kreslí nádherné obrazce na zámecká okna a vysočinská příroda se halí do svého křišťálového závoje... Připravili jsme pro Vás pobytový balíček "Zimní lenošení" plný odpočinku, relaxu a pohody. Zapomeňte na běžné životní starosti a prožijte v tomto čase nezapomenutelné chvíle na zámku Chateau Herálec. Nechte se od nás během chladných zimních dnů hýčkat v jedinečném zámeckém Wellness & Spa by L'Occitane, kde na Vás čeká kouzelný saunový svět, bazén pod historickými klenbami, vířivka ve starobylé věži a magické silencarium pod arkádami oranžerie s výhledem do zasněženého anglického parku. Poté si dopřejte výtečnou gastronomii a výběr těch nejlepších vín z oblasti Bordeaux. Čeká Vás jedinečný a nezapomenutelný zážitek. V případě příznivého počasí se můžete těšit na svařené víno na zámeckém nádvoří a rozhodně doporučujeme i naše ohňové menu. Vše si můžete sami opéct, pobyt u ohně i v zimě může být opravdu kouzelný.

  • 4 dny
  • 3 noci
  • Pro vybraný termín je snídaně v ceně

Perfektní
dle 32 hodnocení

95%
od 14 950 Kč
Zobrazit detaily