+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Pobyty a balíčky Mělník

Romantický pobyt s pivní lázní a degustací vína v Hotelu U Císaře v Mělníku

Hotel U Císaře

Prožijte nezapomenutelný zážitek a přijďte navštívit Hotel U Císaře, kde na jednom místě najdete vše, co k Vaší relaxaci potřebujete. Těšit se můžete na komfortní ubytování se snídaní, degustaci vína či pivní lázeň s neomezenou konzumací piva.

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je stravovací balíček v ceně
Mělník

Mělník

Město Mělník leží přibližně 25 km severně od Prahy. Je postaveno na vyvýšenině v úrodné Polabské nížině. Bývalé královské věnné město návštěvníky zaujme krásnou architekturou a zachovalou přírodou.
Mělník je jedinečným místem, kam na výlet či dovolenou. Operátorky našeho call centra Vám na čísle +420 222 539 539 ochotně pomohou s vyhledáním vhodného ubytování v Mělníku. Návštěvníci Mělníka nevynechají výstup na zámeckou vyhlídku, odkud je vidět soutok Labe a Vltavy, památná hora Říp a České středohoří. Mezi nejvyhledávanější oblasti Mělnicka patří romantické Kokořínsko s nádhernou přírodou, pískovcovými skalami a známým gotickým hradem Kokořín. Pokud si rezervujete hotel nebo penzion v Mělníku či jeho okolí, nebudeme Vám účtovat žádný rezervační poplatek. Skupiny mohou využít slevu 5%. Platba až na místě. Využijte nejlevnější nabídky na ubytování v Mělníku na Hotel.cz.

Návštěvníci Mělníka nevynechají výstup na zámeckou vyhlídku, odkud je vidět soutok Labe a Vltavy, památná hora Říp a České středohoří. Mezi nejvyhledávanější oblasti Mělnicka patří romantické Kokořínsko s nádhernou přírodou, pískovcovými skalami a známým gotickým hradem Kokořín. Pokud si rezervujete hotel nebo penzion v Mělníku či jeho okolí, nebudeme Vám účtovat žádný rezervační poplatek. Skupiny mohou využít slevu 5%. Platba až na místě. Využijte nejlevnější nabídky na ubytování v Mělníku na Hotel.cz.

Další města v okolí

WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.