7 denní pobyt přímo u Lipna: vybavené apartmány až pro 6 osob, 900 m od sjezdovky

Rezidence Lipenská Louka

Naplánujte si báječnou odpočinkovou dovolenou a navštivte Rezidenci Lipenská Louka. Nachá­zí se přímo u lyžařského vleku, tedy v naprosto ideální lokalitě na lyžování a nejrůznější výlety. Užijte si lyžování, odpočiňte si v sauně a nenechte si ujít báječnou procházku podél Lipenského jezera s okouzlující přírodou a neskutečným výhledem. Zkrátka dovolená, jak má být!

  • 7 dní
  • 6 nocí
  • Bez stravy

Cena za osobu / pobyt

od 8 595 Kč 9 885 Kč

Pro získání přesné ceny ubytovaní zadejte datum příjezdu/odjezdu a počet osob/pokojů

Vikendový pobyt přímo u Lipna: vybavené apartmány až pro 6 osob, 900 m od sjezdovky

Rezidence Lipenská Louka

Naplánujte si báječnou odpočinkovou dovolenou a navštivte Rezidenci Lipenská Louka. Nachá­zí se přímo u lyžařského vleku, tedy v naprosto ideální lokalitě na lyžování a nejrůznější výlety. Užijte si lyžování, odpočiňte si v sauně a nenechte si ujít báječnou procházku podél Lipenského jezera s okouzlující přírodou a neskutečným výhledem. Zkrátka dovolená jak má být!

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Bez stravy

Cena za osobu / pobyt

od 2 865 Kč 3 295 Kč

Pro získání přesné ceny ubytovaní zadejte datum příjezdu/odjezdu a počet osob/pokojů
Lipno nad Vltavou - dovolená a pobyty

Lipno nad Vltavou - dovolená a pobyty

Lipno nad Vltavou je přirizeným centrem lokality kolem přehradní nádrže Lipno na Šumavě. Pobyty v Lipně nad Vltavou jsou oblíbené v letním i v zimním období. Hotely a penziony v Lipně nad Vltavou nabízejí mnoho zajímavých možností trávení volného času. Lipno nad Vlatvou si užijí zejména milovíci sportu a krásné přírody. Přehradní nádrž Lipno je perfektním místem pro provozování vodních sportů všech druhů. V zimním období přicházejí na řadu běžky a sjezdové lyže. Na ty můžete vyrazit do Skiareálu Lipno, který patří k nejmodernějším lyžařských střediskům v republice. Pro ty, co rádi objevují svět kolem sebe po svých, jsou pak ideální pěší turistické trasy v okolí. Ubytování v Lipně nad Vltavou si užije celá rodina! Užijte si dovolenou v Lipně nad Vltavou.

Další města v okolí