+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Pobyty a balíčky Jeseník

Prodloužený víkend v luxusní neobarokní Ville Regenhart v srdci Jeseníků

Wellness & Spa hotel Villa Regenhart

Máte v plánu prodloužit si víkend a nevíte kam vyrazit? Pak neváhejte za námi do Jeseníků. Vychutnejte si krásnou a jedinečnou přírodu, která přímo vybízí k aktivní dovolené. Vychutnejte si atmosféru starých dob v novobarokní zámecké Ville Regenhart!

  • 4 dny
  • 3 noci
  • Pro vybraný termín je polopenze v ceně
Jeseník

Jeseník

Lázeňské město Jeseník leží v krásné přírodě Jeseníků, na soutoku horských říček Staříče a Bělé. Horský masiv Hrubého Jeseníku tvoří ojedinělé panorama tohoto města nazývaného „Perla Jeseníků“.
Hotel.cz nabízí širokou nabídku kvalitního ubytování v Jeseníku za příznivé ceny. Naše operátorky Vám na čísle +420 222 539 539 poskytnou vedle informací, jaké jsou hotely a penziony v Jeseníku i informace o lázeňských a wellness pobytech.

V okolí Jeseníků najdeme množství pramenů, na jejichž prohlídku se můžeme vydat po značených lázeňských okruzích. Oblíbenou je stezka do přírodní rezervace Rejvíz se dřevěnými chodníky přes rašeliniště k malebnému Mechovému jezírku. Pokud nehledáte pouze ubytování nebo hotely, ale například lázeňské pobyty nebo wellness pobyty v Jeseníku, navštivte náš portál www.spa.cz, kde si můžete vybrat z kvalitní nabídky pobytů.

Další města v okolí

WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.