+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Pobyty Frýdlantsko

Mapa

Seniorský pobyt 60+

Spa Resort Libverda - Hotel Lesní Zátiší

Hledáte pro svou relaxaci menší klidné lázně a čerstvý vzduch? Pak pro Vás máme tip na seniorský pobyt...vydejte se do lázní Libverda! Za příjemnou cenu získáte pobyt s polopenzí a 10 procedurami, Vaše zdraví to jistě ocení.

  • 6 dní
  • 5 nocí
  • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

Velmi dobré
dle 85 hodnocení

87%
od 11 380 Kč
Zobrazit detaily

Frýdlantsko

Frýdlantsko je malebná oblast, která je situována ve Frýdlantském výběžku na samotném severu Čech. Frýdlantsko dělí od zbytku České republiky Jizerské hory, které tvoří hranici. Oblast své návštěvníky okouzlí bohatým sportovním i kulturním využitím, historickými památkami a příjemným prostředím, které je vhodné pro trávení rodinné dovolené i prodlouženého víkendu s přáteli.
Těšte se na kvalitní a komfortní ubytování ve Frýdlantsku, kde se postaráme o vaše maximální pohodlí a péči. Vyberte si z ubytování v Liberckém kraji to pravé. Během svého pobytu zde můžete navštívit Hejnice, Pardubice, Ostravice, Malenovice nebo historické město Lázně Libverda, kde se nacházejí jedny z nejlepších lázních v Česku. Za návštěvu rozhodně stojí zajímavé historické památky v okolí jako je srub Petra Bezruče, mohyla Ivančena nebo na zámeček Bílá. I sportovci si přijdou na své. Okolím jsou protkány turistické trasy a cyklostezky, které vás nasměrují k vodní nádrži Šance či na jiné oblíbené turistické cíle. Sportovcům jsou nadále k dispozici sportovní hřiště i haly, tenisové kurty, zimní stadión, lyžařské sjezdovky, běžkařské tratě a další sportoviště. V každém případě si vyberte některý náš penzion ve Frýdlantsku, kam se budete rádi vracet!