+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Pobyty a balíčky Domažlice

Domažlice

Domažlice

Historické město Domažlice leží v Západních Čechách nedaleko hranic s Německem. Láká především bohatou kulturní a historickou tradicí spolu s blízkými šumavskými vrchy.
Máte-li zájem o ubytování v Domažlicích, vyberte si z naší nabídky nebo zavolejte naše call centrum na čísle +420 222 539 539, kde Vám naše operátorky ochotně pomohou. Do dnešních dní si Domažlice udržely svůj historický ráz a bohatou kulturní tradici. Známí jsou především dudáci. Již padesát let se konají tradiční folklorní Chodské slavnosti. Domažlice jsou vyhlášeny městskou památkovou zónou. Především běžkařům je určena zimní sezóna v Domažlicích. Důkazem toho jsou již tradiční přejezdy hranic pořádané s partnerským německým městem Furth im Wald.

Ubytování v Domažlicích

Při rezervaci ubytování v Domažlicích Hotel.cz neúčtuje žádné poplatky, skupiny mohou využít slevu 5%. Platba na místě.

Do dnešních dní si Domažlice udržely svůj historický ráz a bohatou kulturní tradici. Známí jsou především dudáci. Již padesát let se konají tradiční folklorní Chodské slavnosti. Domažlice jsou vyhlášeny městskou památkovou zónou. Především běžkařům je určena zimní sezóna v Domažlicích. Důkazem toho jsou již tradiční přejezdy hranic pořádané s partnerským německým městem Furth im Wald.

Ubytování v Domažlicích

Při rezervaci ubytování v Domažlicích Hotel.cz neúčtuje žádné poplatky, skupiny mohou využít slevu 5%. Platba na místě.

Další města v okolí

WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.