+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Pobyty a balíčky Děčín

Antistresový pobyt ve Wellness hotelu Zlatá Lípa

Wellness hotel Zlatá Lípa

Nechte se příjemně zahřát lávovými kameny. Zbavte se každodenního stresu a napětí, příjemná atmosféra "ZEN LUXURY SPA" dodá Vašemu tělu klid a pohodu. Široký výběr pokrmů a vín umocní večerní romantickou atmosféru v hotelové restauraci či vinárně.

  • 4 dny
  • 3 noci
  • Pro vybraný termín je stravovací balíček v ceně
Děčín

Děčín

Město Děčín se rozkládá v široké kotlině na soutoku řek Labe a Ploučnice. Nad městem se z jedné strany tyčí skála s poetickým názvem Pastýřská stěna, která nabízí jedinečný zážitek v podobě via ferraty. Na straně druhé na město zhlíží velkolepý děčínský zámek. Nedaleko Děčína se nachází pohádkově krásná krajina, která je známá díky Labským pískovcům. Děčín je skvělým místem, odkud lze vyrážet na výlety za nádhernou krajinou Českého Švýcarska. Více o Děčíně se dozvíte na Wikipedii.
Hledáte-li ubytování ve městě Děčín a potřebujete poradit s výběrem vhodného ubytování,  neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku. Na telefonním čísle +420 222 539 539 vám pomůžeme vybrat hotel nebo penzion dle Vašich přání a představ. Mimo to pro Vás vytvoříme zdarma rezervaci a dozvíte se také více o možnosti výhodných pobytů, případně skupinových slevách. Linka je pro Vás k dispozici denně od 8:00 do 22:00. Pro více nabídek ubytování v Děčíně neváhejte navštívit naše webové stránky Hotel.cz.

Další města v okolí