+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Pobyty a balíčky Děčín

Antistresový pobyt ve Wellness hotelu Zlatá Lípa

Wellness hotel Zlatá Lípa

Nechte se příjemně zahřát lávovými kameny. Zbavte se každodenního stresu a napětí, příjemná atmosféra "ZEN LUXURY SPA" dodá Vašemu tělu klid a pohodu. Široký výběr pokrmů a vín umocní večerní romantickou atmosféru v hotelové restauraci či vinárně.

  • 4 dny
  • 3 noci
  • Pro vybraný termín je stravovací balíček v ceně
Děčín

Děčín

Město Děčín je nazýváno bránou Severních Čech. Rozprostírá se v široké kotlině na obou březích Labe, nedaleko státní hranice s Německem. Je nejníže položeným městem České republiky.
Město Děčín tvoří kulturní centrum regionu. Díky své poloze, službám a pro své malebné okolí je vyhledávaným turistickým cílem. Hotel.cz Vám nabízí ubytování v Děčíně. Při rezervaci neúčtujeme žádné poplatky, skupinám poskytujeme slevu 5%. Největším lákadlem je jistě národní park České Švýcarsko s množstvím nádherných míst, mezi které patří i proslulá Pravčická brána, Belvedér, Hřensko a další. Na tuto oblast navazuje Saské Švýcarsko na německé straně hranic. V okolí Děčína nalezneme velké množství vyhlídek a rozhleden (Velký Chlum, Sokolí vrch, Děčínský sněžník).

Ubytování v Děčíně

Operátorky našeho call centra Vám na čísle +420 222 539 539 pomohou najít správný hotel či penzion v Děčíně. Platba až na místě.

Největším lákadlem je jistě národní park České Švýcarsko s množstvím nádherných míst, mezi které patří i proslulá Pravčická brána, Belvedér, Hřensko a další. Na tuto oblast navazuje Saské Švýcarsko na německé straně hranic. V okolí Děčína nalezneme velké množství vyhlídek a rozhleden (Velký Chlum, Sokolí vrch, Děčínský sněžník).

Ubytování v Děčíně

Operátorky našeho call centra Vám na čísle +420 222 539 539 pomohou najít správný hotel či penzion v Děčíně. Platba až na místě.

Další města v okolí

WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.