+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Pobyty a balíčky Cheb

Pobyt v Penzionu Dolíček se vstupem do Aquafora a do Retromusea

Penzion Dolíček

Vyberte si pobyt v penzionu Dolíček v Chebu a vyrazte na toulky po západních Čechách. Kromě komfortního ubytování na Vás čeká prohlídka Retromusea, které Vás vrátí do doby socialistického Československa. Součástí balíčku je i vstup do Aquafora ve Františkových Lázních, největšího celoročně otevřeného akvaparku v českých lázních.

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je snídaně v ceně

Jarní prázdniny v Resortu Stein*** na Chebsku

Hotelový RESORT STEIN

Jarní prázdniny jsou za dveřmi, rodiče přijeďte je s dětmi prožít na Chebsko a Františkolázeňsko do Resortu Stein. Máme pro Vás připraveno setkání se zvířátky, projížďku na poníku či koni, trochu wellnessu a dobroty v restauraci a cowbojském baru.

  • 4 dny
  • 3 noci
  • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

VITAL pobyt

Hotelový RESORT STEIN

Nejúčinnější medikament pro Vaše zdraví naleznete právě u nás! Bez lékařského předpisu a dlouhé fronty v čekárně se o Vaše blaho postaráme prostřednictvím osvěžujícího wellnessu, překrásné okolní přírody, dobrého jídla a pití i zvířátek z naší minizoo.

  • 4 dny
  • 3 noci
  • Pro vybraný termín je plná penze v ceně
Cheb

Cheb

Město Cheb se nalézá v Západních Čechách nedaleko státní hranice s Německem. Toto historické město přitahuje turisty nejen svými památkami, ale také nebývalým kulturním životem, především pak v letní turistické sezóně.
S Hotel.cz je snadné najít ubytování v Chebu ve kterémkoli ročním období. Stačí prohlédnout si naši nabídku na této interaktivní mapě nebo zavolat operátorkám našeho call centra na čísle +420 222 539 539, které Vám pomohou s výběrem hotelu či penzionu v Chebu a informují o aktuálním kulturním dění.

V Chebu se po celý rok pravidelně konají různé hudební festivaly, divadelní představení na hradě či dětmi oblíbená rytířská klání. V okolí města najdete vhodné terény pro cyklistiku i pěší turistiku. V okolí města se rozkládá přírodní park Smrčiny a Český Les a přírodní rezervace SOOS.

Ubytování v Chebu

Při rezervaci ubytování v Chebu Hotel.cz neúčtuje žádné poplatky, skupiny mohou využít slevu 5%. Platba na místě.

Další města v okolí

WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.