+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Pobyty Český Krumlov

Mapa

Romantický pobyt

Hotel Bellevue Český Krumlov

Hledáte kouzelné místo pro romantický zážitek? Hotel Bellevue v Českém Krumlově je pro romantické chvíle jako stvořený. Přijeďte a užijte si pobyt v útulném pokoji, nechte se hýčkat při masáži, užijte si společné chvíle v privátní vířivce či sauně a vychutnejte si výborné jídlo v Gourmet restauraci Le Jardin. Romantické sny se stávají skutečností!

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je snídaně v ceně

Perfektní
dle 83 hodnocení

90%
od 9 390 Kč
Zobrazit detaily

DÁREK - Stříbrný vánoční poukaz

Boutique hotel RomantiCK

Obdarujte své blízké a věnujte jim k Vánocům pobyt v RomantiCKém Českém Krumlově. Po příjezdu na ně bude v květinovém dvoulůžkovém pokoji čekat vychlazená lahev prosecca s čokoládovými pralinkami a labužnické občerstvení.

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je stravovací balíček v ceně

Perfektní
dle 56 hodnocení

93%
od 4 500 Kč
Zobrazit detaily

DÁREK - Zlatý vánoční poukaz

Boutique hotel RomantiCK

Obdarujte své milé a nejmilejší a věnujte jim k Vánocům opravdu kouzelný pobyt v RomantiCKém Českém Krumlově. Zlatý vánoční balíček je opravdu rozmazlí, po příjezdu bude v apartmánu Slunečnice čekat vychlazené prosecco a čokoládové pralinky a pokračujeme ráno, kdy obdarovaným doneseme snídani, kterou si sami zvolí, až na pokoj. Studenou večeři lze připravit na druhý den navčer, až si hosté projdou celý kouzelný Krumlov. Další den si vyberou z naší bohaté bufetové snídaně ve snídaňové restauraci v přízemí.

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je stravovací balíček v ceně

Perfektní
dle 56 hodnocení

93%
od 5 990 Kč
Zobrazit detaily
Český Krumlov - pobyty v Českém Krumlově

Český Krumlov - pobyty v Českém Krumlově

Perla jižních Čech, klenot na řece Vltavě a také údajně nejromantičtější místo na světě - těmito přízvisky se může pochlubit město Český Krumlov. Město, které se rozkládá na meandrech Vltavy bylo právem zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCOPobyty v Českém Krumlově jsou oblíbené nejen mezi zahraničními turisty, ale i mezi návštěvníky z Čech. Romantický pobyt v Českém Krumlově nabízejí hotely a penziony v křivolakých uličkách s výhledem na renesanční zámek i ty na okraji města. Ubytování v Českém Krumlově je nejvíce žádané v termínu konání proslulých Slavností pětilisté růže a v čase adventních trhů. Ať už pro návštěvu Českého Krumlova zvolíte jakékoliv roční období, zajisté budete očarováni kouzelnou atmosférou historického města. Pobyt v Českém Krumlově potěší i jako dárek. Věnujte dárkový poukaz na ubytování v Krumlově třeba jako svatební dar.

Další města v okolí