+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Pobyty a balíčky Česká Lípa

3 denní relaxační balíček pro seniory v Hotelu Morris

Hotel Morris

Chcete načerpat novou energii, kterou vám do teď sebrala všechna ta péče o vnoučata? Dopřejte si příjemnou relaxaci se svou drahou polovičkou či nejlepší kamarádkou v komfortním Hotelu Morris v České Lípě v severních Čechách plnou nenáročných procházek a především velkým množstvím léčebných procedur. Pobytový balíček obsahuje nejen 20ti minutovou perličkovou koupel se skořicí a rakytníkem, ale také rašelinovou koupel a často vyhledávaný bahenní zábal na klouby. V rámci pobytu máte dále možnost navštívit solnou jeskyni a především privátní wellness . Přijeďte zrelaxovat své tělo a nabrat sílu do dalších dnů.

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

3 denní romantický pobyt s vůní RŮŽE pro dvě osoby

Hotel Morris

Nechte se hýčkat v hotelu Morris * * * * Česká Lípa. Hotel se nachází přímo v historickém centru města. Čeká na Vás bohatá polopenze (snídaně formou buffetu a servírované menu s výběrem a la carte pro polopenze) a spoustu příjemných procedur.

  • 3 dny
  • 2 noci
  • Pro vybraný termín je polopenze v ceně
Česká Lípa

Česká Lípa

Město Česká Lípa leží v atraktivní krajině mezi úpatím Lužických hor, rekreační oblastí Máchův kraj a chráněnými krajinnými oblastmi Kokořínsko a České středohoří.
Díky krásné krajině, množství zajímavostí, poloze a vybaveností je Česká Lípa ideálním místem pro Vaši návštěvu, rekreaci a aktivní odpočinek. Operátorky našeho call centra na čísle +420 222 539 539 Vám ochotně pomohou s vyhledáním vhodného ubytování v České Lípě.

Z města vede řada značených turistických tras a dálkové cyklostezky. Navštívit můžeme kopec Špičák s rozhlednou, národní přírodní památku Peklo, skalní hrad Sloup, sklářské muzeum v Novém Boru, renesanční letohrádek Červený dům s psaníčkovými sgrafity či augustiánský klášter s vlastivědným muzeem. Město nabízí řadu možností i handicapovaným návštěvníkům.

Ubytování v České Lípě

Pokud hledáte ubytování v České Lípě, prohlédněte si tuto interaktivní mapu se všemi hotely v České Lípě.

Další města v okolí

WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.