rezervace@hotel.cz
Po - Pá: 8:00 – 20:00 So - Ne: 8:00 – 15:00

Gratulujeme!

Za výjimečné služby v oblasti ubytování a pozitivní hodnocení zákazníků obdržel Hotel Žebrák Certifikát kvality pro rok 2023.

Hodnocení hotelu

 • Personál 9.2
 • Služby 8.7
 • Čistota 8.8
 • Komfort 8.6
 • Cena / kvalita 8.6
88%
65 hodnocení

Zcela ZDARMA, zabere jen pár minut!

Reference hoteliérů

 • Hotel Stoh, Špindlerův Mlýn

  Jiří Vácha

  majitel Hotel Stoh, Špindlerův Mlýn

  „Certifikát kvality pomohl zvýšit důvěru nových zákazníků v naše služby a počet rezervací přes naše webové stránky po vložení Certifikátu vzrostl o 5%“.

 • Hotel Adeba, Praha

  Tadeáš Konečný

  manažer Hotel Adeba, Praha

  „Certifikát kvality nám pomáhá získat si důvěru návštěvníků našich internetových stránek, kteří u nás ještě nikdy nebydleli. Mohou si rychle a jednoduše prohlédnout recenze skutečně ubytovaných hostů zveřejněných na místě, na které nemáme vliv“.

 • Ski Hotel, Svoboda nad Úpou

  Miroslav Seman

  majitel Ski Hotel, Svoboda nad Úpou

  „Webové stránky jsou pro nás důležitým zdrojem rezervací. Vložení Certifikátu kvality zajistil Hotel.cz a zdarma. Věříme, že to našim zákazníkům urychlí přístup ke kvalitním recenzím.”

Prezentujte se kvalitou

Cena ubytování není vše. Cílem Hotel.cz je ukázat, jaké ubytovací zařízení si mají zákazníci vybírat na základě úrovně a kvality nabízených služeb. Certifikát kvality je nový produkt Hotel.cz, který přináší výhody ubytovacím zařízením, které jsou dlouhodobě pozitivně hodnoceny od reálných zákazníků a vložením certifikátu jim umožňuje získat konkurenční výhodu, nad ostatními, která povede, ke zvýšení počtu spokojených zákazníků.

Jaké výhody Certifikát kvality přináší?

Vložením Certifikátu kvality Váš hotel získá cennou zpětnou vazbu od nezávislé autority a zvyší svoji důvěryhodnost a atraktivitu u svých zákazníků. Hotel.cz  zvýhodňuje a doporučuje ubytovací zařízení, které mají certifikaci svým více než 300 tisícům klientům.

Služba je poskytována zcela zdarma. Implementace trvá necelých 5 minut a vše ostatní pak funguje již plně automaticky.

Často kladené dotazy

 • Co je Certifikát kvality a co mému ubytovacímu zařízení přinese?

  Certifikát kvality je interaktivní doplněk webu, který umožňuje zobrazit hodnocení a doporučení skutečných hostů přímo na vašich webových stránkách. Získat ho můžete pouze v případě, že jste obdrželi dostatečný počet kladných recenzí od ubytovaných hostů. Máme ověřeno, že Certifikát kvality pomůže zkrátit rozhodovací proces potenciálního klienta při rezervaci pobytu. Našim partnerům, kteří certifikát implementovali, se zvýšil konverzní poměr (tj. poměr návštěvníků, kteří provedli rezervaci vůči všem návštěvníkům webu) za sledované období až o 15%.

 • Jak Certifikát kvality získám a jak ho umístím na svůj web?

  Nárok na Certifikát kvality si můžete ověřit na stránce https://www.hotel.cz/certifikat-kvality/. V případě, že splňujete všechna kritéria, systém vám vygeneruje kód, který můžete vy nebo správce vašich webových stránek vložit na váš web. Celý proces včetně vložení nezabere déle než 30 minut. Je to jednoduché, ale v případě nejasností vám s implementací rádi pomůžeme.

 • Jak Certifikát kvality funguje v praxi?

  Certifikát kvality se po vložení na vaše webové stránky automaticky zobrazí v podobě malé lišty ukotvené v pravém, nebo levém svislém okraji obrazovky. Po najetí myší se lišta vysune a zobrazí celkové získané hodnocení od ubytovaných hostů společně s odkazy na prezentaci a konkrétní hodnocení na Hotel.cz. Tyto odkazy zaručují důvěryhodnost autonomního nestranného subjektu a mohou vám díky vysoké relevanci nepatrně pomoci ve zlepšení vašich pozic ve vyhledávačích. V případě potřeby vám rádi poskytneme statistiky počtu kliknutí na tyto odkazy.

 • Podobných ocenění nabízí více portálů, v čem je Certifikát kvality unikátní?

  Hotel.cz je s více než 300 000 hodnoceními největším českým ubytovacím portálem a potenciální zákazníci tak získají kvalitní referenci pro výběr pobytu. O přínosu svědčí studie, která byla provedena na testovacích ubytovacích zařízeních, kde byl zaznamenaný znatelně vyšší počet rezervací. O Certifikát kvality se v souvislosti s rostoucí poptávkou po tuzemském cestování zajímala i česká média. Výhody výběru ubytování s Certifikátem kvality Hotel.cz už znají čtenáři webů Novinky.cz, iDnes.cz, Ženy.cz a dalších médií.

Hotel Žebrák v Žebráku hodnocení