+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Pobyty a balíčky Brno

Active pobyt

Hotel Bobycentrum

Balíček Active je vhodný pro sportovně zaměřené lidi, možnost výběru sportovní aktivity necháme na Vás! Na výběr máte Ping pong nebo Squash, v ceně je zahrnut pronájem potřebného sportovního vybavení (rakety, míčky). Každý účastník má k dispozici skříňku, šatnu a sprchu dle potřeby. Pro tuto aktivitu je potřeba zajištění vlastní sportovní obuvi. Při zakoupení tohoto balíčku je nutné nahlásit čas aktivity dopředu, abychom byli schopní zajistit čas který vám vyhovuje. Máme pro Vás připravený luxusní pokoj typu Apartmá, bohatou bufetovou snídani formou švédských stolů, tříchodovou večeře a láhev výborného vína od CHÂTEAU VALTICE na pokoji. Budeme se těšit na vaši návštěvu. Tým hotelu Bobycentrum****.

 • 2 dny
 • 1 noc
 • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

Challange balíček

Hotel Bobycentrum

Balíček Challange je vhodný pro lidi, kteří mají rádi závodění a rychlost. V ceně je zahrnutý pronájem motokáry pro dva lidi, závodní helmy a odborná instruktáž. Při objednání tohoto balíčku je nutné nahlásit čas aktivity dopředu, abychom byli schopni zajistit čas který vám vyhovuje. Máme pro Vás připraven luxusní pokoj typu superior, bohatou bufetovou snídani formou švédských stolů, tříchodových večeři a mísu ovoce připravenou na pokoji. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

 • 2 dny
 • 1 noc
 • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

Pobytový balíček Fun

Hotel Bobycentrum

Balíček Fun je vhodný pro sportovně založené lidi, kteří mají rádi Bowling a dobře točené pivo. V ceně balíčku je zahrnut pronájem bowlingové dráhy a vybavení které je potřeba na hru (speciální sportovní obuv a bowlingové koule). Při objednání tohoto balíčku je nutné nahlásit čas sportovní aktivity dopředu, abychom byli schopni zajistit čas který vám vyhovuje. Máme pro Vás připraven luxusní pokoj typu Apartmá, bohatou bufetovou snídani formou švédských stolů, tříchodovou večeři a mísu ovoce připravenou na pokoji. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

 • 2 dny
 • 1 noc
 • Pro vybraný termín je snídaně v ceně

Adrenalinový balíček

Hotel Bobycentrum

Balíček Adrenalin je vhodný pro lidi, kteří mají rádi akci a aktivní odpočinek, v ceně balíčku je zahrnut pronájem dvou střelných zbraní, střelecké stanoviště, asistence instruktora a zapůjčení chrániče sluchu a zraku. Při objednání tohoto balíčku je nutné nahlásit čas aktivity dopředu, abychom byli schopni zajistit čas který vám vyhovuje. Máme pro Vás připraven luxusní pokoj typu Apartmá, bohatou bufetovou snídani formou švédských stolů, tříchodovou večeři, slaný mix a láhev výborného vína od CHÂTEAU VALTICE na pokoji. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

 • 2 dny
 • 1 noc
 • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

Gurmánský balíček

Hotel Bobycentrum

Balíček Gurmán je vhodný pro lidi, kteří mají rádi dobré jídlo, poznávaní nových chutí a chtějí se dozvědět něco nového u produkci a historii rumu, v ceně balíčku je zahrnutá luxusní ochutnávka prémiových rumů nejlepším Kubánskem baru. Při objednání tohoto balíčku je nutné nahlásit čas aktivity dopředu, abychom byli schopni zajistit čas který vám vyhovuje. Máme pro Vás připraven luxusní pokoj typu Apartmá, bohatou bufetovou snídani formou švédských stolů, čtyřchodovou večeři a láhev výborného vína výběr z hroznů od CHÂTEAU VALTICE na pokoji. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

 • 2 dny
 • 1 noc
 • Pro vybraný termín je snídaně v ceně
Brno

Brno

Brno je druhým největším městem České republiky. Rozprostírá se na soutoku Svratky a Svitavy na Jižní Moravě, v místech kudy po staletí vedly významné obchodní cesty. Se svojí bohatou historií a širokou nabídkou služeb je Brno přitažlivým cílem turistů

z celého světa.

S Hotel.cz je snadné najít ubytování v Brně ve kteroukoli roční dobu. Stačí prohlédnout si naši nabídku.

významnou úlohu hrají Brněnské výstavy a veletrhy. V blízkosti Brna najdeme Brněnskou přehradu, golfové hřiště, brněnský autodrom – Masarykův okruh a celou řadu turistických stezek. Brno se rozkládá v jihomoravské rovině, která postupně přechází v Bobravskou a Drahanskou vrchovinu. Podle archeologických nálezů bylo toto místo osídleno již v pravěku. Brnem prochází dálniční uzel ve směrech na Prahu, na Bratislavu a na Vídeň. Ubytování v Brně operátorky Vám na čísle +420 222 539 539 poradí, které hotely nebo penziony si v Brně vybrat.

Další města v okolí

WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.