+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Pobyty a balíčky Rožnov pod Radhoštěm

Energy pobyt

Wellness resort Energetic

Užijte si aktivně pobyt v Beskydech a čerpejte energii z přírody! Aktivity si můžete vybírat dle Vašich zájmů a v podvečer relaxovat ve wellness. Uvidíte, jak se budete cítit dobře a navíc uděláte něco sami pro sebe.

 • 3 dny
 • 2 noci
 • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

Wellness pobyt

Hotel HORAL

Zvýhodněný Wellness pobyt opravdu pro všechny ! Využijte nabídku našeho nejžádanějšího pobytu a přijeďte se zrelaxovat do Wellness hotelu Horal v Rožnově pod Radhoštěm.

 • 3 dny
 • 2 noci
 • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

3 denní luxusní wellness pobyt PRIVAT SPA

Apartmány Vila Hedvika

3 DENNÍ POBYT S LUXUSNÍ PRIVÁTNÍ WELLNESS KÚROU S VÍŘIVKOU, SAUNOU, RELAXEM a MASÁŽEMI dle výběru (klasické masáže, lávovými kameny, kombinované) v absolutním soukromí při aroma svíčkách a zklidňujících tónech relaxační hudby. Zažijete jedinečnou atmosféru a pocit absolutního uvolnění, který Vás naplní pozitivní životní energií a posílí Vaše tělo i ducha. Poznáte unikátní výrobu v MANUFAKTUŘE DEKORATIVNÍCH SVÍČEK UNIPAR, navštívíte BIOFARMU, kde si můžete zakoupit vynikající přírodní produkty, prohlédnete si VALAŠSKÉ MUZEUM. PĚŠÍ a CYKLISTICKÉ VÝLETY po Rožnově a jeho okolí Vás zavedou k JURKOVIČOVĚ ROZHLEDNĚ, na PUSTEVNY či RADHOŠŤ nebo VELKÝ JAVORNÍK a k dalším pamětihodnostem a zajímavým místům. V zimní sezóně máte možnost vyžití na LYŽÍCH a SNOWBOARDU v areálech Pustevny, Soláň, Bílá, Horní Bečva, Kohůtka a další nebo na BĚŽKÁCH - po trase cyklostezky Bečva nebo na běžkařských tratích v okolí Rožnova. POBYT SI MŮŽETE NA VYŽÁDÁNÍ PRODLOUŽIT ZA ZVÝHODNĚNOU CENU. ÚČINKY PROCEDÚR: Vedle celkového relaxačního účinku, dochází při VÍŘIVÉ KOUPELI k prokrvení tkání, což má následně vliv na uvolnění svalů a jejich regeneraci. Toho se využívá zejména při celkové regeneraci, bolestech pohybového aparátu, poúrazových stavech, či funkčních poruchách. Koupel se rovněž doporučuje při artróze kloubů, kdy zvyšuje jejich pohyblivost, při problémech s páteří, dále léčí a zmírňuje příznaky respiračních chorob a alergií. OZDRAVNÉ TEPLO SAUNY PODPORUJE IMUNITU, zlepšuje prokrvení organismu, snižuje hladinu cukru u diabetiků, posiluje srdce a tím brání jeho selhání u kardiaků a v neposlední řadě příznivě působí na psychiku člověka. RELAXAČNÍ KÚRA celkově zklidňuje a harmonizuje tělo i ducha a dodává energii z vyšších sfér bytí, umožňuje navodit meditativní stavy celostně posilující Vaši bytost. TĚLOVÉ MASÁŽE ulevují od bolestí v hrudní a bederní oblasti páteře, způsobených především špatným držením těla, jeho jednostranným zatěžováním a civilizačními návyky (stres, sedavé zaměstnání, řízení vozidla, málo pohybu). Po masáži dle Vašeho výběru zažijete pocit uvolnění a pozitivního naladění.

 • 3 dny
 • 2 noci
 • Pro vybraný termín je snídaně v ceně

Rodinný pobyt

Wellness resort Energetic

Naplánujte si rodinnou dovolenou s Vašimi dětmi do krásného prostředí Wellness hotelu Energetic v Rožnově pod Radhoštěm! Pobyt zaujme a pobaví Vás i Vaše děti a společně budete odjíždět plni krásných zážitků.

 • 3 dny
 • 2 noci
 • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

Wellness pobyt se zážitkem v pivních lázních

Hotel HORAL

Spojili jsme pro Vás dva zážitky v jednom pobytu. Jeden den můžete strávit v kádi plné černého piva, která nejen uvolní Vaše dutiny, sliznice a svalové napětí, ale uvolní i Vaši mysl. Po celou dobu pobytu můžete neomezeně využít služeb wellness centra a relaxačního bazénu hotelu Horal.

 • 3 dny
 • 2 noci
 • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

3 denní WELLNESS POBYT v Rožnově na Valašsku

Apartmány Vila Hedvika

3 dny plné pohody a relaxace v Rožnově pod Radhoštěm, s vyžitím v privátním wellness v úplném soukromí s vířivkou, saunou a odpočivnou kúrou. Zažijete jedinečnou atmosféru a pocit absolutního uvolnění, který Vás naplní pozitivní energií a posílí Vaše tělo i ducha. Poznáte unikátní výrobu v manufaktuře dekorativních svíček Unipar, navštívíte Biofarmu, kde si můžete zakoupit vynikající přírodní produkty, prohlédnete si Valašské muzeum. Pěší a cyklistické výlety po Rožnově a jeho okolí Vás zavedou k Jurkovičově rozhledně, na Pustevny či Radhošť nebo Velký Javorník a k dalším pamětihodnostem a zajímavým místům. V zimní sezóně máte možnost vyžití na lyžích a snowboardu v areálech Pustevny, Soláň, Bílá, Horní Bečva, Kohůtka a další nebo na běžkách po trase cyklostezky Bečva nebo na běžkařských tratích v okolí Rožnova. Pobyt si můžete na vyžádání prodloužit za zvýhodněnou cenu. Účinky procedúr: Vedle celkového relaxačního účinku, dochází při vířivé koupeli k prokrvení tkání, což má následně vliv na uvolnění svalů a jejich regeneraci. Toho se využívá zejména při celkové regeneraci, bolestech pohybového aparátu, poúrazových stavech, či funkčních poruchách. Koupel se rovněž doporučuje při artróze kloubů, kdy zvyšuje jejich pohyblivost, při problémech s páteří, dále léčí a zmírňuje příznaky respiračních chorob a alergií. Ozdravné teplo sauny podporuje imunitu, zlepšuje prokrvení organismu, snižuje hladinu cukru u diabetiků, posiluje srdce a tím brání jeho selhání u kardiaků a v neposlední řadě příznivě působí na psychiku člověka. Relaxační kúra celkově zklidňuje a harmonizuje tělo i ducha a dodává energii z vyšších sfér bytí, umožňuje navodit meditativní stavy celostně posilující Vaši bytost. Tělové masáže ulevují od bolestí v hrudní a bederní oblasti páteře, způsobených především špatným držením těla, jeho jednostranným zatěžováním a civilizačními návyky (stres, sedavé zaměstnání, řízení vozidla, málo pohybu). Po masáži dle Vašeho výběru zažijete pocit uvolnění a pozitivního naladění.

 • 3 dny
 • 2 noci
 • Pro vybraný termín je strava není k dispozici v ceně

Pobyt pro seniory

Wellness resort Energetic

Relaxační pobyt pro seniory, kteří mají chuť užívat si ve svém věku života naplno, relaxovat a poznávat beskydskou krajinu. Pobyt může být krásným dárkem pro Vaše rodiče či prarodiče k jakékoliv příležitosti.

 • 3 dny
 • 2 noci
 • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

3 denní WELLNESS POBYT se snídaněmi

Apartmány Vila Hedvika

3 dny plné pohody a relaxace v Rožnově pod Radhoštěm, s vyžitím v privátním wellness v úplném soukromí s vířivkou, saunou a odpočivnou kúrou. Zažijete jedinečnou atmosféru a pocit absolutního uvolnění, který Vás naplní pozitivní energií a posílí Vaše tělo i ducha. Poznáte unikátní výrobu v manufaktuře dekorativních svíček Unipar, navštívíte Biofarmu, kde si můžete zakoupit vynikající přírodní produkty, prohlédnete si Valašské muzeum. Pěší a cyklistické výlety po Rožnově a jeho okolí Vás zavedou k Jurkovičově rozhledně, na Pustevny či Radhošť nebo Velký Javorník a k dalším pamětihodnostem a zajímavým místům. V zimní sezóně máte možnost vyžití na lyžích a snowboardu v areálech Pustevny, Soláň, Bílá, Horní Bečva, Kohůtka a další nebo na běžkách - po trase cyklostezky Bečva nebo na běžkařských tratích v okolí Rožnova. Pobyt si můžete na vyžádání prodloužit za zvýhodněnou cenu. Účinky procedúr: Vedle celkového relaxačního účinku, dochází při vířivé koupeli k prokrvení tkání, což má následně vliv na uvolnění svalů a jejich regeneraci. Toho se využívá zejména při celkové regeneraci, bolestech pohybového aparátu, poúrazových stavech, či funkčních poruchách. Koupel se rovněž doporučuje při artróze kloubů, kdy zvyšuje jejich pohyblivost, při problémech s páteří, dále léčí a zmírňuje příznaky respiračních chorob a alergií. Ozdravné teplo sauny podporuje imunitu, zlepšuje prokrvení organismu, snižuje hladinu cukru u diabetiků, posiluje srdce a tím brání jeho selhání u kardiaků a v neposlední řadě příznivě působí na psychiku člověka. Relaxační kúra celkově zklidňuje a harmonizuje tělo i ducha a dodává energii z vyšších sfér bytí, umožňuje navodit meditativní stavy celostně posilující Vaši bytost. Tělové masáže ulevují od bolestí v hrudní a bederní oblasti páteře, způsobených především špatným držením těla, jeho jednostranným zatěžováním a civilizačními návyky (stres, sedavé zaměstnání, řízení vozidla, málo pohybu). Po masáži dle Vašeho výběru zažijete pocit uvolnění a pozitivního naladění.

 • 3 dny
 • 2 noci
 • Pro vybraný termín je snídaně v ceně

3 denní pobyt s luxusní kúrou MAGICKÁ PÉČE

Apartmány Vila Hedvika

3 denní pobyt v Rožnově pod Radhoštěm plný relaxace s originální luxusní kúrou "Magická péče“ s blahodárnými regeneračními účinky, ubytováním ve Vile Hedvika v apartmánu či studiu s vlastním příslušenstvím (koupelna, toaleta, vybavená kuchyně), se snídaněmi formou švédského stolu včetně nápojů, a dalším vyžitím v Rožnově a okolí. Relaxační kúra „Magická péče“ v absolutním soukromí zahrnuje 1) PITNOU KÚRU "Pohár živé vody" - voda obohacená energií polodrahokamů - křišťálu, jaspisu, ametystu a šungitu a čaje dle výběru. 2) TEPLOU VÍŘIVOU KOUPEL - působí příznivě na fyzický a psychický stav, účinně pomáhá odstranit únavu a stres, uvolňuje a osvěžuje organismus, působí příznivě na činnost srdce, zlepšuje prokrvování a okysličování svalů a napomáhá detoxikaci organizmu. Podporuje uvolňování endorfinů a tak dokáže navodit pocit spokojenosti a dobré nálady. 3) ORIGINÁLNÍ "MAGICKOU PÉČI" vyznačující se kouzlem propojení tří blahodárných aspektů, tj. naolejování těla teplou masážní vonnou svící, masírováním nahřátými lávovými kameny v kombinaci s prokládáním klasické ruční masáže. MASÁŽNÍ SVÍCE v sobě skrývá blahodárné a regenerační účinky, jejíž zahřáté přírodní ingredience působí jemně, avšak intenzivně na tělo. Působí na všechny smysly a umocňuje tím pocit pohody a relaxace. MASÁŽ TEPLÝMI LÁVOVÝMI KAMENY - patří mezi nejvyhledávanější masáže pro svoje jedinečné harmonizační a blahodárné účinky. Teplo kamenů na těle působí jako dotyk slunečních paprsků, které jemně prohřívají tělo a uvolňují napětí. Přináší úlevu bolavým a ztuhlým svalům, vyrovnávají tok energie v meridiánových drahách, zlepšují cirkulaci krve, stimulují lymfatický oběh, detoxikují organismus a příznivě působí na celulitidu. KLASICKÁ RUČNÍ MASÁŽ - působí na kůži, podkoží, svalstvo, vazivo, lymfu, klouby, krevní oběh aj.. V kombinaci s lávovými kameny přináší velkou úlevu zvláště ztuhlým a bolavým svalům. 4) TEPLÝ ZÁBAL - relaxace v teplém zábalu s lávovými kameny podél páteře. MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍHO VÝBĚRU AROMA MASÁŽNÍ SVÍCE dle Vašeho přání: A) ČERNÁ RŮŽE A JASMÍN výrazně relaxuje, odbourává stres a napětí a působí jako afrodiziakum. B) SKOŘICE A POMERANČ prohřívá tkáně, uvolňuje křeče a svalová napětí, povzbuzuje organizmus. C) VIŠEŇ A LÉKOŘICE zvláčňující a povzbuzující elixír života díky výtažkům z lékořice. D) LEVANDULE uvolňuje napětí a stres kouzelnou vůní a uvádí tělo i duši do absolutní harmonie. E) KOKOS jemná a čistá vůně kokosového výtažku povznáší tělo i duši k nepoznaným výšinám. SOUČÁSTÍ POBYTOVÉHO BALÍČKU JE TAKÉ exkurze v manufaktuře dekorativních svíček Unipar s výkladem a prohlídkou výroby, možnost nákupu vynikajících přírodních produktů na biofarmě (sýry, jogurty, mléko, máslo, …) návštěva Valašského muzea, pěší nebo cyklistické výlety po Rožnově a jeho okolí, na Jurkovičovu rozhlednu, Pustevny, Radhošť, výšlap na Velký Javorník, další turistické cíle, pamětihodnosti a zajímavá místa, v zimní sezóně možnost lyžařského vyžití, pro běžkaře i pro sjezdové lyžování Pobyt si můžete na vyžádání prodloužit za zvýhodněnou cenu.

 • 3 dny
 • 2 noci
 • Pro vybraný termín je snídaně v ceně

Relaxační neděle

Hotel HORAL

Wellness hotel Horal Vám nabízí celoročně zvýhodněný jednodenní pobyt vycházející vstříc návštěvníkům, kteří si chtějí odpočinout od každodenních starostí a načerpat síly v samém srdci Beskyd!

 • 2 dny
 • 1 noc
 • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

Silvestrovský pobyt - 3 noci

Hotel HORAL

Užijte si letošní Silvestr jinak, netradičně! Zveme Vás na neopakovatelný silvestrovský zážitek ve Wellness hotelu Horal**** v Rožnově pod Radhoštěm. Speciální silvestrovský pobyt Vás čeká s nabídkou vynikající gastronomie, bohatého programu, celovečerního silvestrovského rautu, živou hudbou (Speedy) a velkolepým ohňostrojem.

 • 4 dny
 • 3 noci
 • Pro vybraný termín je polopenze v ceně

3 denní pobyt s kúrou ČOKOLÁDOVÉ POKUŠENÍ

Apartmány Vila Hedvika

3 DENNÍ POBYT plný relaxace s LUXUSNÍ PRIVÁTNÍ KÚROU "ČOKOLÁDOVÉ POKUŠENÍ" s blahodárnými regeneračními účinky. 1) PITNÁ KÚRA "Pohár živé vody" - voda obohacená energií polodrahokamů - křišťálu, jaspisu, ametystu. 2) TEPLÁ VÍŘIVÁ KOUPEL - působí příznivě na fyzický a psychický stav, účinně pomáhá odstranit únavu a stres, uvolňuje a osvěžuje organismus, působí příznivě na činnost srdce, zlepšuje prokrvování a okysličování svalů a napomáhá detoxikaci organizmu. Podporuje uvolňování endorfinů a tak dokáže navodit pocit spokojenosti a dobré nálady. ORIGINÁLNÍ ČOKOLÁDOVÁ PÉČE: 3) MASÁŽ ČOKOLÁDOVÉ POKUŠENÍ - luxusní čokoládová masáž je opravdovým pokušením pro všechny její milovníky. Má výborné relaxační, regenerační a hydratační účinky. Obsahuje velké množství antioxidantů, působí na celulitidu, tonizuje, zpomaluje proces stárnutí, dodává kůži hebkost. Obsahuje také důležité prvky pro organismus - draslík, vápník, fosfor, hořčík, vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Její báječná chuť a vůně pomáhá odstraňovat stres, deprese a napětí. Podporuje tvorbu hormonů štěstí - endorfinů a serotoninu. Dosáhnete tak úžasného uvolnění a zrelaxujete nejen vaše tělo, ale i mysl. 4) ČOKOLÁDOVÁ MASKA NA OBLIČEJ dokonale hydratuje, vyživuje, omlazuje, regeneruje a zanechává pleť hladkou a zářivou. Kakaový prášek je přírodní antioxidant, který chrání pleť před volnými radikály. SOUČÁSTÍ POBYTOVÉHO BALÍČKU JE TAKÉ zajímavá exkurze v manufaktuře dekorativních svíček UNIPAR, navštívíte BIOFARMU, kde si můžete zakoupit vynikající přírodní produkty, absolvujete prohlídku VALAŠSKÉHO MUZEA, pěší nebo cyklistické výlety po Rožnově a jeho okolí, kde můžete navštívit Jurkovičovu rozhlednu, Pustevny či Radhošť nebo Velký Javorník a další pamětihodnosti a zajímavá místa. V zimní sezóně možnost LYŽAŘSKÉHO VYŽITÍ, pro běžkaře i pro sjezdové lyžování. Pobyt si můžete na vyžádání prodloužit za zvýhodněnou cenu.

 • 3 dny
 • 2 noci
 • Pro vybraný termín je snídaně v ceně

Silvestrovský pobyt - 4 noci

Hotel HORAL

Užijte si letošní Silvestr jinak, netradičně! Zveme Vás na neopakovatelný silvestrovský zážitek ve Wellness hotelu Horal**** v Rožnově pod Radhoštěm. Speciální silvestrovský pobyt Vás čeká s nabídkou vynikající gastronomie, bohatého programu, celovečerního silvestrovského rautu, živou hudbou (Speedy) a velkolepým ohňostrojem.

 • 5 dní
 • 4 noci
 • Pro vybraný termín je polopenze v ceně
WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.