+420 222 539 539
Po - Pá: 7 – 22 hod., So - Ne: 8 – 22 hod

Hotely a ubytování Česká Kamenice

Zobrazené ceny jsou za 2 osoby na 1 noc

Penzion Kamzík

Studený 35, Česká Kamenice

Penzion Kamzík je situovaný v nádherné, klidné a romantické přírodě Lužických hor v obci Studený a nabízí příjemné ubytování s možností celodenního stravování pro jednotlivce, rodiny s dětmi a školy i skvělé zázemí pro sport a relaxaci.

 • Internet
 • Bez stravy
 • Parkování
 • Domácí mazlíčci

Velmi dobré
dle 14 hodnocení

84%
Zaslat poptávku
 • Poslední rezervace: 22 hodin
 • Není vyžadována platební karta

Penzion Kamélie

Mlýnská 43, Česká Kamenice

Penzion Kamélie se nachází v České Kamenici, ve městě na hranici tří chráněných oblastí – Labské pískovce, Lužické hory, České středohoří.

 • Internet
 • Bez stravy
 • Parkování
 • Domácí mazlíčci
Zaslat poptávku
 • Není vyžadována platební karta

Penzion Jehla

Dukelských hrdinů 396/5, Česká Kamenice

Penzion Jehla je situován poblíž centra České Kamenice, na území tří chráněných krajinných oblastí - Labských pískovců, Lužických hor a Českého středohoří.

 • Internet
 • Snídaně
 • Parkování
 • Domácí mazlíčci
Zaslat poptávku
 • Není vyžadována platební karta
Česká Kamenice

Česká Kamenice

Město Česká Kamenice leží v údolí řeky Kamenice v severních Čechách nedaleko Děčína. Město Vás nadchne svou osobitou krásou, množstvím kulturních památek a krásnou okolní krajinou. Hotel.cz Vám nabízí kvalitní ubytování v České Kamenici za příznivé ceny. Operátoři našeho call centra Vám na čísle +420 222 539 539 pomohou vybrat vhodný hotel nebo penzion v České Kamenici a informují Vás o aktuálním dění. Historické centrum České Kamenice je městskou památkovou zónou. Určitě byste si neměli nechat ujít prohlídku kostela sv. Jakuba Staršího a Poutní kaple Narození Panny Marie, které jsou nejvýznamnějšími památkami města. Zajímavá by pro Vás mohla být také expozice dějin města, která je k vidění v kryté nadzemní chodbě, která spojuje věž kostela sv. Jakuba Staršího s českokamenickým zámkem. V České Kamenici se nachází několik ploch ke sportovnímu vyžití. K dispozici je sportovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem (basketbal, volejbal, tenisový kurt, atd.), sportovní hala a městské koupaliště. Malebná příroda českokamenicka Vás jistě naláká k pěším i cyklistickým výletům. Oblíbeným turistickým cílem je zřícenina hradu Kamenice na Zámeckém vrchu, vrch Jehla, vyhlídka Ponorka, národní přírodní rezervace Zlatý vrch a další atraktivní místa. Česká Kamenice je atraktivní tím, že se zde stýkají tři chráněné krajinné oblasti, CHKO Lužické hory, CHKO Labské pískovce a CHKO České středohoří. Pokud sháníte hotel nebo penzion v České Kamenici, prozkoumejte naši nabídku. Informace o ubytování získáte také na čísle +420 222 539 539. Další hotely a penziony v okrese Děčín si můžete prohlédnout zde. Nabízíme nízké ceny, možnost skupinových slev, platbu až na místě a další výhody.

Historické centrum České Kamenice je městskou památkovou zónou. Určitě byste si neměli nechat ujít prohlídku kostela sv. Jakuba Staršího a Poutní kaple Narození Panny Marie, které jsou nejvýznamnějšími památkami města. Zajímavá by pro Vás mohla být také expozice dějin města, která je k vidění v kryté nadzemní chodbě, která spojuje věž kostela sv. Jakuba Staršího s českokamenickým zámkem. V České Kamenici se nachází několik ploch ke sportovnímu vyžití. K dispozici je sportovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem (basketbal, volejbal, tenisový kurt, atd.), sportovní hala a městské koupaliště. Malebná příroda českokamenicka Vás jistě naláká k pěším i cyklistickým výletům. Oblíbeným turistickým cílem je zřícenina hradu Kamenice na Zámeckém vrchu, vrch Jehla, vyhlídka Ponorka, národní přírodní rezervace Zlatý vrch a další atraktivní místa. Česká Kamenice je atraktivní tím, že se zde stýkají tři chráněné krajinné oblasti, CHKO Lužické hory, CHKO Labské pískovce a CHKO České středohoří. Pokud sháníte hotel nebo penzion v České Kamenici, prozkoumejte naši nabídku. Informace o ubytování získáte také na čísle +420 222 539 539. Další hotely a penziony v okrese Děčín si můžete prohlédnout zde. Nabízíme nízké ceny, možnost skupinových slev, platbu až na místě a další výhody.

Další města v okolí